מערכות בקרה במפעל – המלצה

יום שני 27 ספטמבר 2010

לכל מאן דבעי,

 

הנדון – מר אילן שעיה, חברת SmartLogic

חברת קיור מדיקל שייכת לקבוצת ניאופרם ועוסקת בעיקרה בייצור תמיסות סטריליות ואחרות לשוק המקומי מזה יותר מעשר שנים. במפעל הייצור הסטרילי שלנו שבעמק חפר, מותקנת ומופעלת מערכת שליטה מרכזית על מערכות מיזוג האוויר (צ’ילרים ויט”אות), מערכות המים (PW ו – WFI) ומערכות הייצור התהליכי : מיכלי הכנה ומערכת מילוי.

חברת סמארט לוג’יק בניהולו של מר אילן שעיה, החלו לעבוד איתנו ביוזמתי ביוני  2009 לצורך מתן תמיכה בכול נושא מערכות הבקרה במפעל, שלא קיבלו עד אז מענה מספק ונדרש לצורך כך שדרוג והתאמות לא מעטות.

מקץ כשנה של עבודה משותפת וצמודה עם חברתו של אילן, אפשר לומר כי  אילן וצוותו הפכו להיות “קבלני הבית” במפעל ונחשבים מבחינתי לחלק מהצוות הטכני המלווה אותנו בשגרה. חברתו של אילן פועלת בהתאם לתכנית עבודה שבנינו עם אילן והצוות הטכני במפעל, במסגרת של יום עד יומיים בשבוע, לצורך התאמת מערכות הבקרה לצרכים כמו גם לטיפול שוטף בתקלות ולתחזוקה מונעת.

אנו גם מסתייעים רבות באילן בכול הנוגע לשאלות ולבעיות טכניות כלליות שבהן מעורבות מערכות הנתמכות בבקרה ותרומתו בהקשר זה משמעותית ביותר.

הפעילויות המרכזיות שבוצעו ע”י חברת סמארט לוג’יק במפעל במסגרת תכנית העבודה עד כה כללו :

  • שיקום כללי של מערכת הבקרה של מערכת המים – בטרם נכנס אילן לתמונה, עמדנו בפני החלטה להחליף את מערכת המים (מערכת RO). בעזרת חברת סמארט לוג’יק שיקמנו את המערכת הנוכחית בהוצאה כספית מינימאלית ועתה המערכת יציבה, נקייה מזיהומים ועומדת לאורך זמן בפרמטרים הנדרשים. במסגרת זו גם חברת סמארט לוג’יק חידשה את תיק הוולידציה של המערכת .
  • שיקום מערכות המיזוג – הגדרה והפעלה מחדש של מערכת בקרת הצ’ילרים ורוב היט”אות לעמידה שוטפת בפרמטרי הלחות והטמפרטורה הנדרשים בחדרים נקיים, תוך שימוש מיטבי במשאבים הקיימים, ללא צורך בשדרוג משמעותי של המערכות עצמן. הפעילות כללה גם טיפול בבקרות מורכבות ותיקון בקרות מגמה.
  • טיפול במערכת ההתראות (בקרת טמפרטורה של ציוד קצה : מקררים, מקפיאים, אינקובטורים וכיו”ב)  – עדכון ההגדרות והתאמת המערכת לצרכים ולעבודה תקינה.

אני משוכנע שבהמשך העבודה עם אילן וחברתו נשלים את כל המשימות שהגדרנו לעצמנו במסגרת תכנית העבודה לשביעות רצוננו המלאה ובלוח זמנים קצר יחסית, לצורך שימוש מיטבי במערכות הבקרה במפעל.

כמנכ”ל החברה, המעורב מאוד בפעילותו של אילן וחברתו במפעלנו, אני יכול להעיד על רמתם המקצועית הגבוהה, הבאה לידי ביטוי ביכולת לתת מענה לכול בעיה/תקלה/פרויקט בזמני תגובה קצרים מאוד ובעלויות סבירות, גם במקרים בהם בעבר נדרשו לפעילויות אלו חברות אחרות ולא מצאו פתרון או שדרשו עלויות גבוהות מנשוא.

אנו גם נהנים משירותיות ברמה גבוהה, הבאה לידי ביטוי בזמינות גבוהה, במוכנות לסייע בכול עת ובתחושה כללית של שותפות ברמה שצוות סמארט לוג’יק רואה את מפעלינו כאילו היה שלו בכול הנוגע למחויבות ולאחריות.

אני יכול גם לציין כי גם מהבחינה האישית – אילן ניחן ברמה אישית גבוהה, הבנה ותפיסה מהירה, נעימות, ויכולת לתקשר טוב עם יועצים חיצוניים ועובדי המפעל, דבר המקל מאוד על קידום המשימות הרוחביות בהן הוא מעורב.

לסיכום, חברת סמארט לוג’יק בניהולו של מר אילן שעיה הנה חברה שאני ממליץ בחום ליצור עימה קשרי עבודה. הם ללא ספק , נכס מקצועי משמעותי לכול חברה שתשכור את שירותיהם ולא פחות חשוב מכך בעיני הם שותפים מלאים בפעילויות/פרויקטים בהם הם מעורבים.

אשמח אם נדרש, להרחיב יותר בהקשר זה בעל פה.

בברכה,

נדב וינינגר

מנכ”ל קיור מדיקל מקבוצת ניאופארם.