קונגרס ISA – ה-3

אנו מתכבדים להזמינך לקונגרס ISA (Industrial Society of Automation) שיתקיים ב 3 לנובמבר 2014,  במלון כפר המכביה, לשמוע את הרצאות המומחים שלנו ולהתעדכן מה חדש בתחום הבקרה והאוטומציה.
ההרצאות תתקיימנה בשני אולמות :
אולם תקנים
11:00: כלים לבקרה מודולרית ושילוב S88 יחד עם S95,
הרצאת חובה לכל מהנדס תהליך ומהנדס בקרה אשר רוצה לייצר מנות, למפעלים חדשים אשר רוצים להטמיע מערכת MES עם כמה שפחות סירבול, או פשוט להתחיל לייצר תפ”מים מודולרים ולכתוב תוכנה על פיהם, מר שי סבטון
12:20 : יישום 21CFRPart11 במערכות בקרה,
הרצאת חובה לכל מפעל פארמצבטי המייצר תחת GMP ומעוניין ללמוד איך לתקף את המערכות הממוחשבות שלו, נעמוד על הנחיות חדשות ופירושים של ה FDA, מר אילן שעיה
אולם סייבר
9:00: הפגיעויות (Vulnerabilities) של רשת הבקרה התעשייתית,
איך ניתן לתקוף מערכת בקרה בקלות ומהם הכלים הבסיסיים להגנה, מר אילן שעיה.
9:40: מתאר האיומים במערכות תעשייתיות והדרכים להתמודד עמן, מר שמעון זיגדון.
11:00: כלי תקיפה וכלי הגנת סייבר למערכות סקאדה כולל הדגמה, מר עומרי מ.
11:40: Vulnerabilities PLCs כולל הדגמה איך ניתן לפרוץ ולהפיל בקר,מר ניר קרן.
על הידע שלנו:
כחלק ממחויבותינו להיות מובילים במקצועיות וידע, סמארט לוג’יק מארחת את חברת ICS-Security הבינלאומית, ויחד יציגו את המידע המעודכן ביותר בנושא אבטחת מערכות בקרה תעשייתיות.
ICS-Security מיישמת ברחבי העולם פתרונות הגנה על מערכות בקרה מפני תקיפות סייבר, לה מומחי אבטחת סייבר, יוצאי 8200, ונסיון רב. היא עורכת קורסים בנושא, ולה ידע נרחב בנושא התקינה בתחום.

על המרצים שלנו:
מר אילן שעיה: מנכ”ל חברת סמארט לוג’יק, מומחה באיפיון וביצוע מערכות בקרה תהליכיות ורציפות. למר שעיה ניסיון עתיר פרויקטים ברחבי העולם בינהם: קנדה, הונגריה, איטליה, ארה”ב, סינגפור, הודו, גאנה, טורקיה ועוד.
מר שי סבטון: מומחה במערכות רציפות ותהליכיות עם שנים של ניסיון בייעוץ וביצוע מערכות בקרה פשוטות ומסובכות. מר שי ידוע בחשיבה הלוגית והסדורה אשר מביאה לתוצאות מדהימות בזמני שיא, לכל מערכת בקרה בכל מפעל.
מר ניר קרן: יוצא יחידת 8200, בעל תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, מומחה אבטחת סייבר, בעל ניסיון רב בכלי תקיפה והגנה.
מר שמעון זיגדון: בעל שם עולמי בהצפנת מידע, עליו רשומים 12 פטנטים, מייסד SnapShield שנמכרה לאלביט מערכות.
להרשמה חינם לקונגרס, לחץ כאן